/Uploads/Statik/ÖZEN TEKNİK TAŞIYICI BAĞLANTI EKİPMANLARI HIRDAVAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ

Dekoratif Mobilya Tekerlekleri


Dekoratif Mobilya Tekerlekleri çok çeşitli tasarımları ve şekilleri kapsar. Ahşap görünümünden metal kaplamaya kadar pek çok farklı malzemeden üretilen ürünler, eşyaların daha verimli bir şekilde kullanılabilmesine yardımcı olur. Dekoratif Mobilya Tekerlekleri hemen hemen her şeyi hareket ettirmeyi daha kolay hale getirir. Sandalye, kanepe, masa, dolap ya da sehpa gibi pek çok farklı eşyayı Dekoratif Mobilya Tekerlekleri yardımıyla kolay bir şekilde yer değiştirebilirsiniz.

Hareketli mobilyalar sayesinde temizlik yapmak hem daha kolay hem de daha efektif olabilir. Bu sayede günlük hayatınıza pratiklik katabilirsiniz. Ev ortamının haricinde ofislerde de sandalyelerin hızlı bir şekilde yer değiştirmesine imkân tanıyan ürünler, özellikle toplantılarda kullanışlı hale gelir. Frene ya da kendine has bir durdurma sistemine sahip olan tekerlekler ile mobilyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Ağır bir mobilya parçasının taşınması gerektiğinde doğru tekerlekler büyük fark yaratılmasını sağlar.

Her malzeme tekerleğe farklı ve hoş bir görünüm katar. Antika pirinç tekerlekler, dönem mobilyalarında kullanılan en geleneksel tipler arasında yer alır. Mobilyaya nostaljik bir görünüm katarak daha klasik bir hale gelmesini sağlayan ürünler, zarif ve şık parçalar haline gelir.

Dekoratif Mobilya Tekerlek Fiyatları


Dekoratif Mobilya tekerlekleri boyut, malzeme, derinlik, genişlik ya da yükseklik gibi çeşitli özellikler bakımından kendi içinde kategorilere ayrılır. Sahip olduğu özelliklerden dolayı ürünler arasında çeşitlilik olduğu için fiyatlar da aynı doğrultuda değişiklik gösterebilir. En uygun fiyatları almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Özen Teker olarak Dekoratif Mobilya Tekerlekleri en uygun fiyat ve zamanında teslimat garantisi ile sizlere ulaştırıyoruz.

;