/Uploads/Statik/Özen Teker Taşıyıcı Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti.

Hafif Sanayi Tekerlekleri

Hafif Sanayi Tekerlekleri, sanayi, beyaz eşya, tekstil gibi sektörler tabla bağlantılı taşıma arabalarında kullanılır. Tabla bağlantılı hafif sanayi tekerlekleri oynak ve oynak frenli seçenekleri ile sunulmaktadır. Tekerlek bağlantı çeşitlerinde üç oynak teker bağlantısı, hafif yüklerin taşınması için uygundur.

Dar alanda manevra kabiliyeti yüksektir. Dört döner tekerlek bağlantısı ise orta ve ağır yüklerin taşınmasında kullanılır. Dört döner tekerlek bağlantısı, dengeli ve en çok tercih edilen tekerlek bağlantısı konfigürasyonudur.

1994 yılından gelen tecrübeyle oluşturduğumuz özen teknik mümessili olduğu firmaların ürünleri ile ülkemizde her türlü endüstriye yönelik ve her gün yenilenen bilgisi, tecrübesi, titizliği ve en iyiyi elde etme azmi ile müşterilerine satış öncesi maximum çözüm üreterek ve satış sonrası hızlı servis desteği vererek her zaman mutlak müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek faaliyet göstermektedir. Hafif Sanayi Tekerlekleri Fiyatları ve teklif almak için bize ulaşın. ;